IMG_3917a1

Rozpis kurzů únor - červen 2020

Taneční studio JANA, náměstí Míru ve Zlíně
(budova pošty III.NP)
Noví zájemci si můžou vyzkoušet první lekci ZDARMA 🙂

Přihláška

Na vybraný seminář se můžete přihlásit pomocí formuláře, telefonicky, nebo e-mailem:
jananor@seznam.cz
+420 737 702 492

Pondělí

Úterý

 • 4. 2. – 23. 6. 2020
  Street dance, nazývaný také pouliční tanec je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se
  vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech.

 • 4. 2.  – 23. 6. 2020
  Krátké, efektní sestavy a taneční variace různých tanečních stylů. Pro ženy každého věku, které si nechtějí lámat hlavu s náročnými choreografiemi a chtějí se uvolnit, zatancovat si a zbavit stresu

 • 4. 2. – 23. 6.  2020
  Rozšiřujeme znalost o jednotlivých stylech orientálního tance, náročnější kombinace a zdokonalování techniky . Taneční mix.  Choreografie: tanec s hedvábnými vějíři

 • 4. 2. – 23. 6. 2020

  Smyslný ženský tanec, který probudí Vaši ženskost a hravost.Staronový zábavný sexy tanec, který má nejblíže kabaretnímu tančení s boa, rukavičkami nebo vějíři. V současné době je tento tanec velmi populárni na celém světě.

Středa

 • Tento kurz je zaměřený na taneční přípravu zábavnou formou.
  Na lekci se naučíte základní taneční prvky, vedeme děti k návyku správného držení těla. Rozvíjíme pohybové schopnosti, podporujeme rytmické cítění, pohybovou paměť i estetiku pohybu. Učíme se základy jednotlivých stylů zábavnou formou, využíváme tanec s rekvizitou (křídla, vějíře, závoje, poiky….)

 • 5. 2. 24. 6.  2020
  Kurz vhodný pro tanečnice, které jsou seznámené s orientálním tancem a mají za sebou základy. Dál zdokonalujeme techniku, základní prvky a pohyby navazujeme další taneční kombinace. Rozšiřujeme znalost o jednotlivých stylech orientálního tance.
  Choreografie: Drum solo

 • 5. 2. –  24. 6.  2020

  Kurz vhodný pro začínající tanečnice, které neví, pro který styl se rozhodnout a hledají něco víc než jen pohyb. Na kurzu se naučíte rozhýbat své tělo spojit se sami se sebou, osvobodíte své emoce, myšlenky. Díky tanci budete fit a  získáte životní nadhled a rovnováhu. 

  Když rozhýbeš tělo, začneš léčit svou duši”
                                                     Gabrielle Roth

  Tanec byl považován za nejvyšší uměleckou formu. Tanec byl jednou z prvních komunikačních dovedností člověka. Jako základní sociální prvek provázel všechny důležité momenty lidského života  Také byl prostředkem léčení, a to jak individuálního, tak skupinového.

   

 • 4. 2.   Ukázková lekce
  Ladies Latin, Hawaii, Tahiti, Pasion Dance

  12. 2. – 1. 4. 2020 Ladies Latin – mix
  Na lekcích budeme tancovat jednoduché, dynamické variace tanců samba, chacha, rumba. Tance jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené tanečnice.

  8. 4. – 27. 5. Hula – Hawaii
  Hula tanec pochází z Havajských ostrovů. Vyjadřuje příběhy, pocity, minulost i současnost lidí z Havaje. Hula je zábava uvolnění, uvědomění si přítomného okamžiku, koncentrace i meditace.

Čtvrtek

Pátek

 • Krásná akce uprostřed Zlína! V pátek 13. 9. si můžete přijít zatancovat a vyzkoušet různé taneční styly a nasát atmosféru taneční školy JANA. Taneční párty v parku Komenského  
   Těšíme se na Vás 

Ostatní akce